Kodu Nõos | Lao 1b

Kortermaja imelises Nõo alevikus, 10-minutilise sõidu kaugusel tartust.

Esimene KODU NÕOs

Lao tn 1b on kivimaja, kus nii kandvad kui ka välisseinad on laotud betoonplokkidest ning vahelaed raudbetoon paneelidest.

Tubade seinad said värvitud, wc/vannituba on plaaditud, laed värvitud, põrandad kaetud parketiga või plaaditud vastavalt ostja valitud paketile. Valida oli võimalik kahe viimistluspaketi vahel. 

Kortermaja on B klassi energiamärgisega ning hoonet iseloomustavad soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, avarad 3-kordsed pakettaknad, kaugküte ning vesipõrandaküttesüsteem, mis tagavad mõnusa sisekliima ja madalad küttekulud. 

Esimese korruse korteritele annavad lisandväärtust terrassid, teise ja kolmanda korruse korteritele aga rõdud. Iga korteri juurde kuulub panipaik, ning 18 korteri elanikele on kasutada 20 parkimiskohta. 

Lao 1B kortermaja oli koduotsijate seas vägagi menukas ning korterid olid müüdud enne maja valmimist. 

LAO 1B elanike tagasiside

Kui meie siia tulime, meeldis kõige rohkem see, et me oleme linnakärast piisavas kauguses, alevikust vaid kiviviske kaugusel on juba tänavad, kus tunned nagu oleks maale vanaema juurde sattunud.

Kõik hädavajalik on olemas. Aga linnad on lähedal ja infrastruktuur hea ka autota liikujale. Me oleme väikevald, kes tänu rahva soovile jäi jätkusuutlikuks omaette vallaks.

Meil on üks riigi parimatest koolidest, parajalt huviringe, imeilus ajalooline Luke Mõisapark. Meil on oma järv ja rand. Pakiautomaat. Mitu poodi. Tõraveres on kuulus observatoorium. Nõos on hea elada!

Marju Rohtmets

Nõo aleviku elanik
Hubane ja armas... Kõik on käe-jala juures. Koht, kus on lastel hea kasvada. Lasteaed, põhikool, gümnaasium, muusikakool. Lisaks mitmed trennid ja huviringide mitmekesisus.

Mirlian Rebane

Nõo aleviku elanik
Hea bussiühendus Tartu ja Elvaga, rongiga võimalus paar korda päevas sõita isegi otse Tallinna ja tagasi.

Kristel Tisler

Nõo aleviku elanik