Kodu Nõos | Liivapõllu Paarismajad

Esimene KODU NÕOs

Lao tn 1b on kivimaja, kus nii kandvad kui ka välisseinad laotakse betoonplokkidest ning vahelaed raudbetoon paneelidest.

Tubade seinad on värvitud, wc/vannituba on plaaditud, laed värvitud, põrandad kaetud parketiga või plaaditud vastavalt sinu valitud paketile. Valida on võimalik kahe viimistluspaketi vahel. 

Kortermaja on B klassi energiamärgisega ning hoonet iseloomustavad soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, avarad 3-kordsed pakettaknad, kaugküte ning vesipõrandaküttesüsteem, mis tagavad mõnusa sisekliima ja madalad küttekulud. 

Esimese korruse korteritele annavad lisandväärtust terrassid, teise ja kolmanda korruse korteritele aga rõdud. Iga korteri juurde kuulub panipaik, ning 18 korteri elanikele on kasutada 20 parkimiskohta. 

Tegu on värskeima pakkumisega unikaalses Nõo alevikus.

Liivapõllu 11

1. Majaosa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.