2020

LAo 1b

2020 aastal valminud, energiasäästlik kortermaja idüllilises Nõo alevikus. 2020 lõpuks oli ka igal korteril omanik olemas. 

2021

Vahe 1

2021 aastal saab imeilus Nõo alevik veel ühe energiasäästliku kortermaja võrra rikkamaks. omanikke ootab 18 korterit. 

2021-2022

Liivapõllu Paarismajad

2021-2022 ehitame Nõo alevikku kokku 8 hubast ja energiasäästliku paarismaja.

2022

vahe 3

2022 aastaks planeeritakse Nõo alevikku kolmanda energiasäästliku kortermaja ehitamist. Kokku ehitatakse 18 korterit. 

Kodu Nõos

uued korter- ja elumajad idüllilises nõo alevikus

Nõo alevik on unikaalse asukohaga, korraliku infrastruktuuriga kvaliteetne elukeskkond nii iseseisvat elu alustavatele noortele kui rahu ja tasakaalu otsivatele eakamatele inimestele.

Alla 2000 elanikuga vaikses ja turvalises Nõo alevikus võivad lapsed tormata uulitsal hiliste öötundideni, vanemad jalutada värskes õhus, tegeleda isetegevusega, teha sporti jne.

Nõo asub vaid 10-minutilise autosõidu kaugusel Lõunakeskusest, samas on tegemist täiesti iseseisva, tasaselt tuksleva väikelinnaga.

Alevikus on kompaktselt mahutatud toidupoed (lähim, 500 m), Nõo Reaalgümnaasium ja põhikool (1,5 km), lasteaed (500 m), raamatukogu, muusikakool, spordihoone, rannahall, suplusrand, kaks apteeki, Nõo kirik, Terminali tankla ja palju muud eluks vajalikku.

Ühendus Tartuga on väga tihe, Nõos on olemas nii bussi- kui rongipeatus.

 

Nõo elanikud räägivad oma alevikust

Kui meie siia tulime, meeldis kõige rohkem see, et me oleme linnakärast piisavas kauguses, alevikust vaid kiviviske kaugusel on juba tänavad, kus tunned nagu oleks maale vanaema juurde sattunud.

Kõik hädavajalik on olemas. Aga linnad on lähedal ja infrastruktuur hea ka autota liikujale. Me oleme väikevald, kes tänu rahva soovile jäi jätkusuutlikuks omaette vallaks.

Meil on üks riigi parimatest koolidest, parajalt huviringe, imeilus ajalooline Luke Mõisapark. Meil on oma järv ja rand. Pakiautomaat. Mitu poodi. Tõraveres on kuulus observatoorium. Nõos on hea elada!

Marju Rohtmets

Nõo aleviku elanik
Hubane ja armas... Kõik on käe-jala juures. Koht, kus on lastel hea kasvada. Lasteaed, põhikool, gümnaasium, muusikakool. Lisaks mitmed trennid ja huviringide mitmekesisus.

Mirlian Rebane

Nõo aleviku elanik
Hea bussiühendus Tartu ja Elvaga, rongiga võimalus paar korda päevas sõita isegi otse Tallinna ja tagasi.

Kristel Tisler

Nõo aleviku elanik